Jesteś na: Strona główna >> Galerie >> Tancerki samby Afro Carnaval na Warsaw Street Party 2012

Tancerki samby Afro Carnaval na Warsaw Street Party 2012

  • dodano : 2012-09-15 11:52:49
  • 1 osoba poleca
  • Dodaj pierwszy komentarz

"AFRO CARNAVAL - CARNAVAL STARS"

Międzynarodowy zespół taneczny - jedyny taki w Polsce! Zjawiskowo piękne tancerki z Meksyku, Kolumbii, Czech i z Polski! Fantastyczne kostiumy i porywające choreografie!

Ten elitarny zespół powstał w grudniu 2007 z inicjatywy Youssefa Trabelsi - tancerza i choreografa, a także modela i aktora z Tunezji.  

Artyści "Afro Carnaval" rzeczywiście pochodzą z różnych stron świata, ale współtworzą nasz zespół przede wszystkim dlatego, że są tancerzami profesjonalnymi, z kilkunastoletnim wykształceniem i wieloletnim stażem scenicznym. Inni się tylko chwalą - my po prostu jesteśmy najlepsi!!! - to nasz zespół od stycznia 2008 występuje w Teatrze "Buffo", uświetniając "Wieczór Latynoski" i "Hity Buffo" w reż. Janusza Józefowicza. - to "Afro Carnaval" mogliście oglądać w spotach reklamowych zapowiadających nowy program TV Polsat "Got To Dance - Tylko Taniec", w 4 odcinku castingowym, a następnie na żywo w półfinale. - to nasza rewia - jako jedyna w Polsce - dysponuje kolekcją kilkunastu kostiumów do samby brazylijskiej. Samba Exclusive. Ekskluzywne oblicze samby. Jako jedyny tego typu projekt w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, skupiamy się na ekskluzywnym obliczu samby brazylijskiej. Nasza propozycja na sezon jesień-zima 2012, to pokazy samby karnawałowej, ale w możliwie eleganckim wydaniu. To fuzja temperamentu, zmysłowości i radości, którą wnosi ten wspaniały taniec, ze zdobyczami największych rewii Europejskich i Amerykańskich. Kostiumy - starannie wyselekcjonowane spośród najpiękniejszych i w każdym sezonie nowe, zgodnie z panującymi na świecie trendami, niebanalne choreografie, a przede wszystkim wspaniała, międzynarodowa obsada taneczna, gwarantują spektakularne show, które z powodzeniem może zaistnieć na największych estradach w tym kraju. W swoich pokazach zespół "Afro Carnaval" łączy także inne tańce etniczne i narodowe z profesjonalnymi, współczesnymi technikami rewiowymi i musicalowymi, dzięki czemu ich widowiska są niezwykle spektakularne i oszałamiają nawet najbardziej wymagającą widownię.  Zaprosimy Państwa w podróż w czasie i przestrzeni po najbarwniejszych zakątkach globu!  Pokażemy Wam karnawał wielu kultur - od czarnej i pełnej tajemnic Afryki po królową karnawału - Brazylię!!!
Mimo, że zespół "Afro Carnaval" występuje zaledwie od stycznia 2008, ma już na swoim koncie kilkaset (!) pokazów tanecznych, w tym programy telewizyjne (m.in. "Tylko Taniec", "Jaka to melodia?", "Kawa czy herbata?", "Dzień Dobry TVN", "Szymon Majewski Show", "Orzeł czy reszta", "Taniec z gwiazdami" - kolejne edycje, "Jak oni śpiewają?" - gościnnie, "Gotowe na zmiany", "Godzina na poddaszu", programy TVN 24 i inne), teledyski (m.in. Doda - "Nie daj się", "Rany" oraz "Dziękuję"), seriale ("Teraz albo nigdy", "Londyńczycy"), reklamy TV ("Play", Targi Expo 2008 w Saragossie, "Crunchips", "Tymbark", "TPSA"), gale, festiwale, turnieje taneczne, gale sportowe, imprezy dla miast, imprezy studenckie, pokazy mody, ważne wydarzenia artystyczne, pokazy klubowe i pokazy podczas imprez komercyjnych zamkniętych. Artyści zespołu "Afro Carnaval" współtworzą rynek modelingu i reklamy, oraz rynek filmowy. Aktywnie uczestniczą także w innych projektach tanecznych, doskonaląc swój warsztat i wizerunek sceniczny na wielu estradach w Polsce i za granicą. Stale wykładają w prestiżowych szkołach tańca w Warszawie, a latem prowadzą warsztaty taneczne w całej Polsce.

Polecają

Komentarze

    © Copyright 2006-2012 Salsainfo.plRegulaminWspółpracaReklamaKontakt