Jesteś na: Strona główna >> Wydarzenia >> Koszalin >> Salsa Con Hiphop - warsztaty + after z Fota Step

Salsa Con Hiphop - warsztaty + after z Fota Step

  • 2008-10-10 00:00
  • Fota Step
  • Koszalin
  • 0 osób poleca
  • Dodaj pierwszy komentarz

Hej! Witamy.
Zapraszamy na niesamowite wydarzenie jakim jest "SALSA CON HIPHOP" warsztaty z newstyle'u i reggaetonu połącznowe z imprezą wieczorną.
W ciągu dnia zapraszamy na warsztaty taneczne. 7 godzin tańca łącznie. Możecie wybrać sobie swoje zajęcia i w nich uczestniczyć. Do wyboru mamyhiphop/newstyle z Pawłem Zającem z Warszawy, reggaeton z Klaudią Orłowską z warszawskiej szkoły"Salsa Libre". Dodatkowo Ci wszyscy którzy chcą spróbować w parach zapraszamy na salsa partnerwork on 1. - podstawy zFibe i Oliwką. Zajęcia w Parach odbędą się dzień przed, mianowicie 17 października o godz. 20:30 na sali B. (Fitness Klub IMPAKT).
W sobotę natomiast zaczynamy od rana. od godz. 10 zajęcia z Pawłem Zającem, następnie Klaudia na dwóch salach, sali A (Fitnesstudio "DomiNika") i sali B. Pełne info odnośnie programu, cen itp na naszej stronie www.fotastep.com (bezpośredni link: http://fotastep.com/fotastep/salsasession2008.htm )

Wieczorem natomiast "Salsa Con Hiphop - After Party".
Całość zaczynamy szybko (na co czekać;) - o godz.21:00 w klubie Plastelina.
Wszyscy zgłoszeni będą mogli wejść do klubu tylko i wyłącznie pod warunkiem, że ich wcześniejsze zgłoszenie znajduje się na liście. mail to: salsa.con.hiphop@fotastep.com

Co na imprezie wieczornej?
Super by było gdybyście zawitali do nas od samego początku. Ok godz. 22 będą pokazy taneczne naszych grup, zarówno tych średniozaawansowanych jak i początkujących. Wystąpi grupaStylowa Fota oraz nowa grupa w Fota Step o nazwie -Chromatic, będzie to ich pierwszy występ. Więc doping raczej musi być mega mocny.
Dalej wiadomo, kilka niespodzianek, może i konkursów ... z nagrodami.
... a! no i"Piękna" w wersji reggaetonFibe i Anabe - na żywo;) - posłuchaj: http://www.aletalent.pl/view_content.php?iid=1648

Życzymy Wam wszystkim najlepszej zabawy w ten wieczór.
Do zobaczenia.
Ekipa Fota Step. www.fotastep.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

    Najnowsze wydarzenia

    © Copyright 2006-2012 Salsainfo.plRegulaminWspółpracaReklamaKontakt