Jesteś na: Strona główna >> Wydarzenia >> Łódź >> ZAPACH KAWY I MODA W MANUFAKTURZE

ZAPACH KAWY I MODA W MANUFAKTURZE

  • 2008-10-02 00:00
  • ArtExpress
  • Łódź
  • 0 osób poleca
  • Dodaj pierwszy komentarz

ZAPACH KAWY I MODA W MANUFAKTURZE
3-5.10.2008, Łódź - www.fashionweek.pl
W pierwszy weekend października Manufaktura przeobrazi się w Starą Hawanę i Rio podczas karnawału. Latynoskie tancerki, cygara, stare samochody i unoszący się wszędzie zapach kawy będą towarzyszyć najdłuższemu wybiegowi dla modelek. W centralnym miejscu galerii handlowej zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje jesienne oraz kolekcje młodych (Elwira Horosz, Marysia Wiatrowska, Sylwester Krupiński, Paulina Połoz i Karolina Biadasz, Anna Biczysko i Martyna Idzikowska, Michał Szulc) jak i uznanych projektantów (Natalia Jaroszewska, Agata Wojtkiewicz, MMC i Łukasz Jemioł) . Na scenie obok pięknych modelek pojawi się Ilona Felicjańska i Daniel Wieleba a wszystkiemu będą się przygladać gwiazdy telewizji, kina i estrady. Nocne zakupy w towarzystwie najlepszej kawy w mieście to okazja nie tylko do nocnego zakupo-szaleństwa lecz również szansa na wygranie wycieczki do Brazylii! Przez cały weekend Manufaktura zaprasza na prezentacje baristów, naukę rysowania na kawie, konkursy rodzinne, wystawę starych samochodów i kilkadziesiąt pokazów mody.
KAWA TO BRAZYLIA A BRAZYLIA TO SAMBA
W piątkowy i sobotni wieczór rozgrzeje nas brazylijska samba oraz kubańska salsa. Zmysłowe i egzotyczne tancerki niczym ogniste ptaki sprowadzą ostatni powiew lata.
„Afro Carnaval” Youssefa Trabelsi to najlepsza międzynarodowa rewia latynoska w Polsce, współpracująca m.in. z Januszem Józefowiczem i Teatrem Buffo. Energetyzujące rytmy samby, kolorowe pióra, nagie piękne ciała i seksowne ruchy z pewnością przyciągną uwagę nie tylko męskiej części publiczności. Spędź weekend w rytmie samby, wśród zapachu kawy w najmodniejszym miejscu w mieście.
Nie zapomnij też o sobotniej nocy zakupów i konkursie, w którym możesz wygrać
wycieczkę do Brazylii!
ŁÓDŹ W KLIMACIE STAREJ HAVANY
Moda, kawa i samba to nie jedyne atrakcje podczas Manufaktura Fashion Weekend dlatego w niedzielę zapraszamy całe rodziny na: prezentację zabytkowych samochodów z lat 50 i 60-tych, Family Photo na tle wielkoformatowego zdjęcia ze Starej Havany, pokazy mody dziecięcej, animacje, konkursy i oczywiście filiżankę pysznego cappuccino.

REKLAMA

Komentarze

    Najnowsze wydarzenia

    © Copyright 2006-2012 Salsainfo.plRegulaminWspółpracaReklamaKontakt